Alayka Kuruyemiş Kimdir ?

Alayka Kuruyemiş, kuruyemiş ve gıda sektöründe yer alan gerek toptan satış, gerek perakende, gerekse online mağzacılıkta yükselen bir firmadır. Samsun/Havza girişinde merkez bina yer almaktadır. Yurtiçinde perakende satışlarını online mağazası sayesinde gerçekleştirmektedir. Tüketiciye her zaman taze ve kaliteli ürünü uygun fiyatlarla hızlı bir şekilde ulaştırmayı ve %100 müşteri memnuniyetini hedefler.

Kuruyemiş Alırken Nelere Dikkat Edilmeli ?

Kuruyemiş alırken güvenilir yerlerden satın almaya özen göstermeniz gerekmektedir. Günlük tüketim olmayacaksa, mutlaka ağzı kapanabilir vakumlu paketlerde olmasını tercih etmek gerekmektedir. Taze kuruyemişler, doğru ve hijyenik koşullarda paketlendiğinde uzun süre dayanabilir. Kuruyemiş paketlenmesinde çoğunlukla azot gazı kullanılır.

Kuruyemişler Nasıl Saklanmalı ?

Kuruyemiş paketleri yukarıda da belirttiğimiz gibi vakumlu paketlerde ve ağzı kapatılabilen özellikte paketlerde tercih edilmeli. Paketler kesinlikle delik olmamalı, hava almamalıdır. Güneş ışığına maruz kalmayacak serin ortamlarda saklayabilirsiniz. Buzdolabında saklamak etkili bir çözüm yoludur.

Depo ve Şubeler

Sizlere en iyi hizmeti verebilmek için çalıştığımız şube ve depolarımızın iletişim bilgilerini görmek için ” İletişim “ sayfamızı ziyaret edin.